AEL15US03
AEL15US03
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AEL15US03 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AEL15US03
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 8W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AEL15US03 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 8W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3294 pcs Data papier AEL Series, 15-80W*
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.364 lb (165.11g)
Voltage - Output 3.3V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.58" L x 1.50" W x 1.42" H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm) Serie AEL15 (15W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 8.3W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-1002 Temperatuur -20°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Formulier Desktop (Class I)
doeltreffendheid Level IV gedetailleerde beschrijving 3.3V 8.3W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 2.5A Snoerlengte 48" (1.22m)