AEL15US09
AEL15US09
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AEL15US09 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AEL15US09
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AEL15US09 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3631 pcs Data papier AEL Series, 15-80W*
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.364 lb (165.11g)
Voltage - Output 9V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 3.58" L x 1.50" W x 1.42" H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm) Serie AEL15 (15W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 15W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Andere namen 1470-1003 Temperatuur -20°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level V
gedetailleerde beschrijving 9V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 1.66A
Snoerlengte 48" (1.22m) goedkeuringen CB, TUV, UL