Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IMM0205S15
IMM0205S15
IMM0205S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMM0205S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMM0205S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 2W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IMM0205S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8521 pcs Data papier IMM02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 9V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serie IMM02
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 8-SIP Module, 5 Leads Andere namen 1470-3064-5
Temperatuur -20°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 79%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 4.5V - 9V Input Current - Output (Max) 133mA