Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IMM0205S3V3
IMM0205S3V3
IMM0205S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMM0205S3V3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMM0205S3V3
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Product parameter
Onderdeel nummer IMM0205S3V3 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8812 pcs Data papier IMM02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 9V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serie IMM02
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 8-SIP Module, 5 Leads Andere namen 1470-3061-5
Temperatuur -20°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 79%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 4.5V - 9V Input Current - Output (Max) 606mA