Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IMM0212D15
IMM0212D15
IMM0212D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMM0212D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMM0212D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Product parameter
Onderdeel nummer IMM0212D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6605 pcs Data papier IMM02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serie IMM02
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 8-SIP Module, 6 Leads Andere namen 1470-3076-5
Temperatuur -20°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 79%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 66mA, 66mA