Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ISM0105D15
ISM0105D15
ISM0105D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISM0105D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISM0105D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 1W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISM0105D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5959 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input (Min) 4.5V Voltage - Input (Max) 5.5V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm) Serie ISM01
Vermogen (Watt) 1W Verpakking / doos 14-SMD Module, 6 Leads
Andere namen 1470-4609 Temperatuur -40°C ~ 95°C (With Derating)
Aantal uitgangen 2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input
Current - Output (Max) 33mA, 33mA toepassingen Medical