Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCB0305D12
JCB0305D12
JCB0305D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCB0305D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCB0305D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 7630 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCB0305D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 3W Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 7630 pcs Data papier JCB Series, 3 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 4.5V Voltage - Input (Max) 9V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie JCB
Vermogen (Watt) 3W Verpakking / doos 24-DIP Module, 14 Leads
Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating) Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Kenmerken OCP, OVP, SCP, UVLO
doeltreffendheid 72% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 4.5V - 9V Input
Current - Output (Max) 125mA, 125mA toepassingen ITE (Commercial)