Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JTC0448D12
JTC0448D12
JTC0448D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JTC0448D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JTC0448D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 4W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JTC0448D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 4W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4041 pcs Data papier JTC Series, 4 & 6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JTC
Vermogen (Watt) 4W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 8 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 82% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 167mA 18V - 72V Input
Current - Output (Max) 167mA toepassingen ITE (Commercial)