Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JTC0448S15
JTC0448S15
JTC0448S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JTC0448S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JTC0448S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 4W
Product parameter
Onderdeel nummer JTC0448S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 4W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3584 pcs Data papier JTC Series, 4 & 6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JTC
Vermogen (Watt) 4W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 267mA 18V - 72V Input
Current - Output (Max) 267mA toepassingen ITE (Commercial)