Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JTC0448S12
JTC0448S12
JTC0448S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JTC0448S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JTC0448S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 4W
Product parameter
Onderdeel nummer JTC0448S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 4W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3646 pcs Data papier JTC Series, 4 & 6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JTC
Vermogen (Watt) 4W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Andere namen 1470-2060-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 333mA 18V - 72V Input Current - Output (Max) 333mA