Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JTC0648S12
JTC0648S12
JTC0648S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JTC0648S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JTC0648S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 6W
Product parameter
Onderdeel nummer JTC0648S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3403 pcs Data papier JTC Series, 4 & 6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JTC
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 83% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 18V - 72V Input
Current - Output (Max) 500mA toepassingen ITE (Commercial)