Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > LED drivers > LDU0716S500
LDU0716S500
LDU0716S500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDU0716S500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDU0716S500
Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDU0716S500 Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 500MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14928 pcs Data papier LDU05/07/14 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.004 lb (1.81g)
Voltage - Output 2 ~ 14 V Voltage - Input (Min) 7V
Voltage - Input (Max) 16V Type Constant Current
topologie Buck Size / Dimension 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm)
Serie LDU07 Vermogen (Watt) 7W
Packaging Tube Verpakking / doos 8-DIP Module, 5 Leads
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, SCP doeltreffendheid 93%
dimmen Analog, PWM gedetailleerde beschrijving 500mA 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Current - Output (Max) 500mA goedkeuringen EN