Huis > producten > Kabels, draden - Management > Kabelbinders en Kabellak > AX100781
AX100781
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AX100781 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AX100781
Fabrikant Belden
Beschrijving HOOK & LOOP SADDLE (25 PER BAG)
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 4603 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AX100781 Fabrikant Belden
Beschrijving HOOK & LOOP SADDLE (25 PER BAG) Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 4603 pcs Data papier
Categorie Kabels, draden - Management Wire / Cable Tie Type -
Breedte - treksterkte -
Serie - Packaging -
montage Type - Materiaal -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving
Kleur - bundel Diameter -
Gerelateerde producten
  • Deel#:AX100793
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT
  • Op voorraad:1798
  • Deel#:AX100463
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:HD REAR CABLE BRACKET
  • Op voorraad:4099
  • Beschrijving:WALL MOUNT BRACKET 4U
  • Op voorraad:623
AX100K Image
  • Deel#:AX100K
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL