Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack accessoires > AX100794
AX100794
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AX100794 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AX100794
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1412 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AX100794 Fabrikant Belden
Beschrijving HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1412 pcs Data papier
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Serie -
For Use With / Gerelateerde Producten - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Rack Cable Management Type accessoire Cable Management
Gerelateerde producten
  • Deel#:AX101044
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO GRAY
  • Op voorraad:8957
  • Deel#:AX100463
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:HD REAR CABLE BRACKET
  • Op voorraad:4099
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO WHITE
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL