Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack accessoires > AX100797
AX100797
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AX100797 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AX100797
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1042 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AX100797 Fabrikant Belden
Beschrijving HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1042 pcs Data papier
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Serie -
For Use With / Gerelateerde Producten - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Rack Cable Management Type accessoire Cable Management
Gerelateerde producten
AX100749 Image
  • Deel#:AX100749
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:110 TOOL ASSEMBLY
  • Op voorraad:1446
  • Deel#:AX100792
  • fabrikanten:Belden
  • Op voorraad:1367
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO YELLOW TIA606
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO ORANGE TIA606
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO RED TIA606
  • Beschrijving:HOOK & LOOP SADDLE (25 PER BAG)
  • Beschrijving:HOOK & LOOP CABLE TIES 12"
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO GRAY
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO GREEN TIA606
AX101047 Image
  • Beschrijving:CONN MOD JACK 8P8C UNSHLD
  • Beschrijving:CAT5E JACK MDVO WHITE
  • Beschrijving:WALL MOUNT BRACKET 4U
  • Op voorraad:623
AX1005-102K Image
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL