Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack accessoires > AX100795
AX100795
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AX100795 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AX100795
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1262 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AX100795 Fabrikant Belden
Beschrijving HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1262 pcs Data papier
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Serie -
For Use With / Gerelateerde Producten - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Rack Cable Management Type accessoire Cable Management
Gerelateerde producten
  • Deel#:AX100781
  • fabrikanten:Belden
  • Beschrijving:HOOK & LOOP SADDLE (25 PER BAG)
  • Op voorraad:4603
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL