Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63EP500
FT63EP500
FT63EP500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63EP500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63EP500
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FT63EP500 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 210361 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 50 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63EP 50 OHM (500)
FT-63EP500
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment