Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63EP502
FT63EP502
FT63EP502
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63EP502 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63EP502
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Product parameter
Onderdeel nummer FT63EP502 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 189923 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 5 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63EP 5K OHM (502)
FT-63EP502
gedetailleerde beschrijving 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment