Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63ES101
FT63ES101
FT63ES101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63ES101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63ES101
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Onderdeel nummer FT63ES101 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 178990 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 100 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63ES 100 OHM (101)
FT-63ES101
gedetailleerde beschrijving 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment