Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63ES100
FT63ES100
FT63ES100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63ES100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63ES100
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FT63ES100 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 165009 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±150ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 10 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63ES 10 OHM (100)
FT-63ES100
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment