Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > sluitringen > 12SWS0802
12SWS0802
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12SWS0802 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12SWS0802
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M4 NYLON
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 12SWS0802 Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M4 NYLON Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 504715 pcs Data papier
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Onderwerp / Schroef / Hole Size #8
Serie SW Andere namen RPC6315
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm) 3/8" Diameter - Inside 0.171" (4.34mm)
Gerelateerde producten
12SQ-12-467MP Image
  • Deel#:12SQ-12-467MP
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
  • Op voorraad:3268
12SUR-32S Image
  • Deel#:12SUR-32S
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SUR 12POS .8MM TIN
  • Op voorraad:85133
12SR-3S Image
  • Deel#:12SR-3S
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SR 12 POS 1.0MM TIN
12SX1-T Image
12SM4-T2 Image
12SQ-12-468MP Image
  • Deel#:12SQ-12-468MP
  • fabrikanten:3M