Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > sluitringen > 12SWS0832
12SWS0832
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12SWS0832 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12SWS0832
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M4 NYLON
Product parameter
Onderdeel nummer 12SWS0832 Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M4 NYLON Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 556535 pcs Data papier
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Onderwerp / Schroef / Hole Size #8
Serie SW Andere namen RPC6346
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm) 3/8" Diameter - Inside 0.193" (4.90mm)
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
  • Op voorraad:2854
  • fabrikanten:3M
  • Op voorraad:3268
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SR 12 POS 1.0MM TIN
12SX1-T Image
12SX2-T Image
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SUR 12POS .8MM TIN