Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > sluitringen > 12SWS3690
12SWS3690
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12SWS3690 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12SWS3690
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M12 NYLON
Product parameter
Onderdeel nummer 12SWS3690 Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M12 NYLON Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 291198 pcs Data papier
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Onderwerp / Schroef / Hole Size 1/2"
Serie SW Andere namen RPC6349
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Outside 1.125" (28.58mm) Diameter - Inside 0.510" (12.95mm)
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SR 12 POS 1.0MM TIN
  • Op voorraad:153293
12SX2-T Image
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SUR 12POS .8MM TIN
  • Op voorraad:85133
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK