Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > sluitringen > 12SWS2587
12SWS2587
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 12SWS2587 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 12SWS2587
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M12 NYLON
Product parameter
Onderdeel nummer 12SWS2587 Fabrikant Essentra Components
Beschrijving WASHER SHOULDER M12 NYLON Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 271248 pcs Data papier
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Onderwerp / Schroef / Hole Size 1/2"
Serie SW Andere namen RPC6347
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4" Diameter - Inside 0.500" (12.70mm) 1/2"
Gerelateerde producten
12SX2-T Image
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
  • Op voorraad:2854
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SUR 12POS .8MM TIN
  • Op voorraad:85133
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:CONN RCPT SR 12 POS 1.0MM TIN
  • fabrikanten:3M