Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MSKD100-16
MSKD100-16
MSKD100-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSKD100-16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSKD100-16
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.6KV 100A D1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSKD100-16 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.6KV 100A D1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4567 pcs Data papier MSK,MSA,MSC_D100
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.35V @ 300A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V Leverancier Device Pakket D1
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos D1
Andere namen MSKD100-16MP
MSKD100-16MP-ND
MSKD10016
montage Type Chassis Mount
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 100A Chassis Mount D1 Current - Reverse Lekkage @ Vr 5mA @ 1600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 100A