Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MSKD100-18
MSKD100-18
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSKD100-18 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSKD100-18
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.8KV 100A D1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSKD100-18 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.8KV 100A D1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4537 pcs Data papier MSK,MSA,MSC_D100
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.35V @ 300A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V Leverancier Device Pakket D1
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos D1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 100A Chassis Mount D1
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5mA @ 1800V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 100A