Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP280A
MX15KP280A
MX15KP280A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP280A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP280A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 280V 452V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1695 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP280A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 280V 452V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant