Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP28A
MX15KP28A
MX15KP28A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP28A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP28A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 47.5V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1668 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP28A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 47.5V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant