Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ZLH33MEFC5X11
35ZLH33MEFC5X11
35ZLH33MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ZLH33MEFC5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ZLH33MEFC5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ZLH33MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1000603 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZLH
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Capaciteit 33µF