Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ZLH47MEFC5X11
35ZLH47MEFC5X11
35ZLH47MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ZLH47MEFC5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ZLH47MEFC5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ZLH47MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1308193 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 172.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 345mA @ 100kHz