Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ZLH470MEFCT810X16
35ZLH470MEFCT810X16
35ZLH470MEFCT810X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ZLH470MEFCT810X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ZLH470MEFCT810X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ZLH470MEFCT810X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 375666 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 968mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.76A @ 100kHz