Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ZLH470MEFC10X16
35ZLH470MEFC10X16
35ZLH470MEFC10X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ZLH470MEFC10X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ZLH470MEFC10X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ZLH470MEFC10X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 353964 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 968mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.76A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-1890
35ZLH470MEFC10X16-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 28 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose