Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BAT30-07P6FILM
BAT30-07P6FILM
BAT30-07P6FILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAT30-07P6FILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAT30-07P6FILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666
(in US Dollars)
9000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAT30-07P6FILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 540482 pcs Data papier BAT30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 300mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Leverancier Device Pakket SOT-666
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOT-563, SOT-666
Andere namen 497-5547-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 2 Independent gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 30V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 300mA (DC)