Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BAT30KFILM
BAT30KFILM
BAT30KFILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAT30KFILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAT30KFILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAT30KFILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 777212 pcs Data papier BAT30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 300mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Leverancier Device Pakket SOD-523
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-79, SOD-523
Andere namen 497-5552-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-523
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 30V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 300mA (DC)
Capaciteit @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz Base Part Number BAT30K