Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BAT30JFILM
BAT30JFILM
BAT30JFILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAT30JFILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAT30JFILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD323
(in US Dollars)
15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAT30JFILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD323 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1249086 pcs Data papier BAT30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 300mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Leverancier Device Pakket SOD-323
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-76, SOD-323
Andere namen 497-5551-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-323 Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 30V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 300mA (DC) Capaciteit @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz