Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BAT30FILM
BAT30FILM
BAT30FILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAT30FILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAT30FILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer BAT30FILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5946 pcs Data papier BAT30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 300mA (DC) Voltage - Breakdown SOT-23-3
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F 22pF @ 0V, 1MHz
Polarisatie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Andere namen 497-5699-2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer BAT30FILM Uitgebreide beschrijving Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOT-23-3
diode Configuration 5µA @ 30V Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 530mV @ 300mA Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30V
Capaciteit @ Vr, F 150°C (Max)