Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BAT30LFILM
BAT30LFILM
BAT30LFILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAT30LFILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAT30LFILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAT30LFILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 706989 pcs Data papier BAT30
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 300mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Leverancier Device Pakket SOD-923
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOD-923
Andere namen 497-10980-2
BAT30LFILM-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-923 Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 30V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 300mA (DC) Capaciteit @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz