BYT231PIV-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT231PIV-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | BYT231PIV-400 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | BYT231PIV-400 | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 6967 pcs | Data papier | BYT23(0,1)0PIV-400 |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.5V @ 30A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400V | Leverancier Device Pakket | ISOTOP® |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 100ns | Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | ISOTOP | montage Type | Chassis Mount |
| diode Type | Standard | diode Configuration | 2 Independent |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Array 2 Independent Standard 400V 30A Chassis Mount ISOTOP | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 35µA @ 400V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 30A |