Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT12PI-1000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT12PI-1000
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 33349 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT12PI-1000 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 33349 pcs Data papier BYT12PI-1000
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.9V @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V Leverancier Device Pakket TO220AC Isolated
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 155ns Packaging Bulk
Verpakking / doos TO-220-2 Isolated Tab Andere namen 497-2428
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50µA @ 1000V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 12A