Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BYT16P-400
BYT16P-400
BYT16P-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT16P-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT16P-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 400V 16A TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT16P-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 400V 16A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58262 pcs Data papier BYT16P-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 75ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 400V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 16A