Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BYT200PIV-400
BYT200PIV-400
BYT200PIV-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT200PIV-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT200PIV-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT200PIV-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4820 pcs Data papier BYT200PIV-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.6V @ 100A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket ISOTOP®
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 100ns Packaging Tube
Verpakking / doos ISOTOP montage Type Chassis Mount
diode Type Standard diode Configuration 2 Independent
gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Standard 400V 100A Chassis Mount ISOTOP Current - Reverse Lekkage @ Vr 120µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 100A