Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > FERD30H100SH
FERD30H100SH
FERD30H100SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD30H100SH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD30H100SH
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 100V 30A IPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD30H100SH Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 100V 30A IPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Leverancier Device Pakket IPAK (TO-251) Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Andere namen 497-16951
FERD30H100SH-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
gedetailleerde beschrijving Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole IPAK (TO-251) Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A