Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD30H60CTS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD30H60CTS
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 60V 15A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD30H60CTS Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 60V 15A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134601 pcs Data papier FERD30H60C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 585mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Verpakking / doos TO-220-3 Andere namen 497-17692
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 170µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A