Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > FERD30H100STS
FERD30H100STS
FERD30H100STS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD30H100STS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD30H100STS
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 100V 30A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD30H100STS Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 100V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 745mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-16952
FERD30H100STS-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type FERD (Field Effect Rectifier Diode) gedetailleerde beschrijving Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 130µA @ 100V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A