Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > FERD30M45D
FERD30M45D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD30M45D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD30M45D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 45V 30A TO220AC
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD30M45D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE RECT 45V 30A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 132900 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 420mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie ECOPACK®
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
gedetailleerde beschrijving Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220AC Current - Reverse Lekkage @ Vr 1.2mA @ 45V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -