Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FERD40U50CFP
FERD40U50CFP
FERD40U50CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD40U50CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD40U50CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD40U50CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81168 pcs Data papier FERD40U50C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 490mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50V Leverancier Device Pakket TO-220FPAB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-16010-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 50V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 800µA @ 50V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A