Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FERD60M45CT
FERD60M45CT
FERD60M45CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD60M45CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD60M45CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 30A TO220AB
Product parameter
Onderdeel nummer FERD60M45CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69529 pcs Data papier Diodes and Rectifiers Selection GuideFERD60M45C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 550mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-14550-5
FERD60M45CT-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type FERD (Field Effect Rectifier Diode) diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 550µA @ 45V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30A