Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FERD60U45CT
FERD60U45CT
FERD60U45CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD60U45CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD60U45CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 30A TO220AB
Product parameter
Onderdeel nummer FERD60U45CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105864 pcs Data papier Diodes and Rectifiers Selection GuideFERD60U45C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 500mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-14551-5
FERD60U45CT-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1500µA @ 45V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30A