Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > FERD40M45CT
FERD40M45CT
FERD40M45CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FERD40M45CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FERD40M45CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FERD40M45CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88384 pcs Data papier FERD40M45CDiodes and Rectifiers Selection Guide
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 500mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-14548-5
FERD40M45CT-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 20A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 650µA @ 45V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A