Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SPV1001T40
SPV1001T40
SPV1001T40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPV1001T40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPV1001T40
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A TO220AB
Product parameter
Onderdeel nummer SPV1001T40 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 40V 16A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5420 pcs Data papier SPV1001
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid - Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-10808-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -45°C ~ 175°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 40V 16A (DC) Through Hole TO-220AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 1µA @ 40V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 16A (DC) Capaciteit @ Vr, F -